0 Kč

UCHOPOVAČE logo_de.png

Paralelní uchopovače  TÜNKERS pro robotické aplikace nebo úhlové uchopovače  pro vnitřní i vnější uchopení  jsou k dispozici ve 4 různých sériích: Úhlová uchopovače GPA s dvojčinnými válci ve velikostech 12 až 32. Paralelní uchopovače GPB s dvojčinnými válci ve velikostech 12 až 32. paralelní uchopovače GPC s dvojčinnými válci v zesíleném provedení ve velikostech 6 až 25, stejně jako model GP 80 s extrémně vysokými upínacími silami a čelistmi chapadel, které se pohybují směrem k sobě. Jiné velikosti válců řady GP na vyžádání. 

Úhlový uchopovač GPA

paralelní uchopovač GPA - Tünkers

Řada GPA je k dispozici v komplexním výběru velikostí (12, 16, 20, 25 a 32 mm). Chapadla poháněná stlačeným vzduchem drží obrobky s vysokou přesností. Ve výchozím provedení jsou magnetické.


Paralelní uchopovač GPB

paralelní uchopovač GPB - Tünkers

Řada GPB je k dispozici v komplexním výběru velikostí (12, 16, 20, 25 a 32 mm). Chapadla poháněná stlačeným vzduchem drží obrobky s vysokou přesností. Ve výchozím provedení jsou magnetické.


Paralelní uchopovač GPC

paralelní uchopovač GPC - Tünkers

Řada GPC má integrované lineární vedení pro vysokou tuhost a vysokou přesnost. Materiál prstů je martenzitická nerezová ocel. Drážky na chapadle umožňují zasunutí senzorových spínačů. Ve výchozím provedení jsou magnetické.

Paralelní uchopovač GP 80

paralelní uchopovač GP 80.JPG

Díky extrémně vysokým upínacím silám a kompaktním rozměrům jsou paralelní uchopovače řady GP zvláště vhodné pro upínání / upevňování těžkých obrobků. S čelistmi  kleští, které se k sobě blíží, zůstává během uchopování poloha obrobku beze změny. Protože přenos síly působí v obou směrech, lze paralelní uchopovač TÜNKERS GP použít pro vnější i vnitřní upnutí.

Jiné velikosti na vyžádání

 

Uchopovače prezentace D/ENG

V našem sortimentu jsou i uchopovače které najdete v galerii níže a v našem katalogu NEUN/NINE.

Tyto uchopovače jsou obzvláště vhodné pro manipulaci s plechovými díly. U modelu GN je možné jenoduše nastavit polohu uchopovacích kleští v rozsahu  360° kolem podélné osy.