OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

TVÁŘENÍ - ZNAČENÍ - KLINČOVÁNÍ TÜNKERS LOGO


DĚROVÁNÍ - STŘIHÁNÍ - OHÝBÁNÍ

S více než 1000 aplikacemi v sériové výrobě nabízí společnost Tünkers širokou škálu zkušeností s děrovacími jednotkami a  kleštěmi pro Vaše součástky nejen z oceli a hliníku.

Děrování?

I za těžkých podmínek? Jedná se o úkoly, které umíme řešit s našimi kompaktními děrovacími jednotkami a C-systémy s pneumatickým, hydraulickým, pneumohydraulickým nebo elektrickým  pohonem a které byly speciálně vyvinuty pro tyto aplikace. Rovněž tak umíme řešit děrování více otvorů v jednom pracovním kroku, například uložení tlumení v předním podběhu automobilu.

děrovací jednotka   Prezentace    Reference

ZNAČENÍ

ZnačÍte součásti vylisovaními znaky? 

Podobně jako u ručních razníků  je komponenta označena písmeny, čísly nebo symboly prostřednictvím procesu tváření při sílách> 5 kN. Pro dobrou čitelnost označení i po lakování je zapotřebí hloubka průniku znaků do dílu do hloubky ca. 0,2 mm.
Typická aplikace je seriové číslo, denní razítka, typový štítek nebo znak firmy.

číslování a značení

SPOJOVÁNÍ - klinčování - clinch klinčování

Klinčování jako způsob spojování dílů z plechu je alternativou k bodovému svařování či nýtování . Ve srovnatelné pevnosti spoje lze snadno a bezpečně kombinovat materiály, které nejsou svařitelné, jako jsou předem potažené a lakované plechy, kombinace oceli a hliníku případně materiály mezi které je vložena další vrstva .

TÜNKERS má dlouhodobé zkušenosti s touto technologií a dodávkami zařízení, kleští, pro klinčování i v automobilovém průmyslu. Rádi připravíme řešení na míru Vašich potřeb. Klinčovací jednotky mohou být dodány jako pneumatické či servoelektrické.Samozřejmostí je provedení pro všechna použití od stacionárních kleští po robotické klinčovací kleště.

klinčovací jednotka


Upínání