0 Kč

TVÁŘENÍ - ZNAČENÍ - KLINČOVÁNÍ TÜNKERS LOGO


CBEZ

CBEZ - C rám

CBHA

CBHA - C rám

CBHZ

CBHZ - C rám

Federbeinlochzange

děrovací jednotka.JPG

CBMZ

CBMZ C-rám

Klinčovací kleště

klinčovací kleště

Kalottenprägezange

Kalottenprägezange

Děrovací kleště

děrovací kleště.JPG

DĚROVÁNÍ - STŘIHÁNÍ - OHÝBÁNÍ - PROSTŘIHOVÁNÍ

S více než 1000 aplikacemi v sériové výrobě nabízí společnost Tünkers širokou škálu zkušeností nejen s děrovacími jednotkami a  kleštěmi pro Vaše součástky nejen z oceli nebo hliníku.

Děrování / Prostřihování ?

I za těžkých podmínek? Jedná se o úkoly, které umíme řešit s našimi kompaktními děrovacími jednotkami a C-systémy s pneumatickým, hydraulickým, pneumohydraulickým nebo elektrickým  pohonem a které byly speciálně vyvinuty pro tyto aplikace. Rovněž tak umíme řešit děrování více otvorů v jednom pracovním kroku, například uložení tlumení v předním podběhu automobilu.

děrovací jednotka CBMZ C-rám  Prezentace    Reference

Standardizovaný C-rám  masivní ocelové konstrukce s čelistí přizpůsobenou potřebám zákazníků. Je poháněn například víceúčelovým válcem TÜNKERS, pneumatickým válcem s mechanickým přenosem síly pro vysoké procesní síly v koncové poloze, ve kterém je síla pneumatického válce vynásobena faktorem 8. Provedení válce je k dispozici v kulatém nebo oválném provedení. Jednotky C-rámu s více výkonovými válci pokrývají rozsah výkonu 10-60 kN (u jednotky CBMZ) , maximální síla  je generována v posledních 6 mm celkového zdvihu. Jednotky lze použít pro širokou škálu tvářecích procesů, jako je děrování, ražení nebo spojování. Rovněž je možné servoelektrický nebo hydraulický pohon.Provedení s plochými válci je obzvláště vhodné pro aplikace kde je potřeba umístit například více děrovacíh jednotek na malém protoru.

ZNAČENÍ

ZnačÍte součásti vylisovaními znaky? 

Podobně jako u ručních razníků  je komponenta označena písmeny, čísly nebo symboly prostřednictvím procesu tváření při sílách> 5 kN. Pro dobrou čitelnost označení i po lakování je zapotřebí hloubka průniku znaků do dílu do hloubky ca. 0,2 mm.
Typická aplikace je seriové číslo, denní razítka, typový štítek nebo znak firmy.

číslování a značení

SPOJOVÁNÍ - klinčování - clinch klinčování

Klinčování jako způsob spojování dílů z plechu je alternativou k bodovému svařování či nýtování . Ve srovnatelné pevnosti spoje lze snadno a bezpečně kombinovat materiály, které nejsou svařitelné, jako jsou předem potažené a lakované plechy, kombinace oceli a hliníku případně materiály mezi které je vložena další vrstva .

TÜNKERS má dlouhodobé zkušenosti s touto technologií a dodávkami zařízení, kleští, pro klinčování i v automobilovém průmyslu. Rádi připravíme řešení na míru Vašich potřeb. Klinčovací jednotky mohou být dodány jako pneumatické, hydraulické  či servoelektrické. Samozřejmostí je provedení pro všechna použití od stacionárních kleští po robotické klinčovací kleště.  Ale dokážeme dodat i ruční klinčovací kleště.

klinčovací jednotka

všechny produktové fotografie jsou duševním vlastnictvím firmy TÜNKERS Maschinenbau GmbH