0 Kč

FRÉZKY ČEPIČEK ELEKTROD

BRÄUER SYSTEMTECHNIK GMBH

Bräuer Systemtechnik GmbH

frézování čepiček elektrod a automatická výměna čepiček elektrod

je nezbytnou součástí robotizace odporového svařování. Produktová paleta v tomto segmentu obsahuje stacionární i mobilní frézky čepiček elektrod od renomovaného německého výrobce. Samozřejmostí je možnost doplnění o automatické výměnné systémy čepiček. Tyto mohou být integrovány do jednoho funkčního celku společně s frézkou nebo dodány jako samostatně stojící zařízení. Na přání je možnost dodání s naklápěcím systémem který minimalizuje prostorové požadavky pro instalaci.

Jako certifikovaný prodejce jsme připraveni Vám poskytnout poradenství při výběru ale i provozu těchto frézek a dodávat spotřební materiál přesně dle vašeho požadavku.

- stacionární frézky čepiček elektrod KAPPOTEC

- stacionární frézky s výměnou čepiček elektrod  KAPPOSTAR

- systémy pro výměnu čepiček elektrod  KAPPOSTAR TIP CHANGER

- mobilní systémy pro stacionární kleště nebo pro instalaci na robota

KatalogFrézka čepiček elektrod KAPPOSTAR BKS 5810 s výměnným systémem čepiček

PŘENOS PROUDU

nedílnou součástí mnoha přípravků je přenos proudu do pohyblivých součástí přípravků. Typicky například mezi zdrojem proudu a svařovacím ramenem.V naší nabídce najdete následující.

- měděné lamelové pásy

- měděné kabely splétané chlazené vzduchem - sekundární kabely

Používají se v bodovkách a odporových svařovacích strojích včetně robotických svařovacích buněk. Spojovací kabely dodáváme v průřezech od 200 mm² do 600 mm². Dodávka probíhá dle ISO nebo firemní normy v automobilového průmyslu a nebo podle požadavků zákazníka.
Připojovací kabely jsou dodávány bez silikonu v souladu s požadavky automobilového průmyslu.

- měděné kabely splétané chlazené vodou

- elektrody pro odporové svařování

- izolační pouzdra pro šrouby

Měděné sekundární kabely Vodou chalzený kabel lamelový pás měděný

Katalog

PNEUMATICKÉ SVAŘOVACÍ VÁLCE

Náš program válců je výsledkem desetiletí zkušeností a nepřetržité spolupráce se zákazníky. Pokrývá jak normu podle DIN, tak tovární normy evropských výrobců automobilů. Vysokou důležitost má řešení specifických požadavků zákazníka, které nabízí optimální poměr nákladů a výnosů a vysokou úroveň kvality. Prostřednictvím vývoje řízeného trhem máme přístup k různým projektovým řešením, která nejsou součástí standardu. Pokud v našem katalogu nemůžete najít správný produkt pro váš konkrétní problém, jsme k dispozici pro individuální řešení. Rádi vám pomůžeme.

Námi dodávané pneumatické válce byly dříve dodávány pod značkou Kolben - Seeger. Jejich jedinečnou vlastností je řešení které minimalizuje dobu pro opravu jako například přetěsnění apod. 

PRUŽNÉ ELEMENTY - TLUMENÍ VIBRACÍ 

Tecnidea Cidue S.r.l.

nabízíme Vám pružné elementy nejen pro vibrační techniku a tlumení vibrací od italského výrobce. Své použití najdou všude tam kde potřebujete tlumit vibrace či uložit vibrující části strojů. Produktové portfolio neobsahuje pouze univerzální pružné elementy, ale i celou škálů produktů pro napínání řetězů a řemenů. Specialitou tohoto výrobce je multisměrový řetez.

univerzální pružný element

Frézky čepiček elektrod Bräuer Systemtechnik GmbH

Frézky čepiček elektrod Výmenné systémy čepiček elektrod

Fotografií:
12
Datum:
6. 3. 2020

Zobrazit

Přenos proudu

Fotografií:
3
Datum:
6. 3. 2020

Zobrazit

Tecnidea Cidue

- pružné elementy - tlumení vibrací - napínáky - multisměrové řetězy

Fotografií:
5
Datum:
10. 3. 2020

Zobrazit