OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

KOmPonenty - Technologie - Automatizace

VÍCE NEŽ JEN UPÍNÁNÍ, VÁŠ SPRÁVNÝ PARTNER PRO CELÝ VÝROBNÍ PROCES

Greifer - Manipulace - Manipulátory

TÜNKERS logo  Greifer

Greifery, tedy uchopovací a manipulační příslušenství  robota. Patří mezi nezbytné příslušenství robotických pracovišť pro manipulaci s většími obzvláště plechovými díly a zamezují deforamacím a vibracím  uchopeného dílu. Zároveň je možné je použít pro polohování dílu při dalších technologických operacích. Vybavení příslušnou sensorikou je samozřejmostí. 
Při vybavení vhodným robotickým adaptérem mohou být použity jako výměnné příslušenství a zeefektivnit tak využití Vašeho robota.

Pro greifery nedodáváme jen komponenty, ale na základě výkresu Vašeho dílu Vám dodáme kompletní greifer připravený pro nasazení v provozu.


Greifery - Rundrohr System (TRR)

Rundrohr System  TÜNKERS využívá technicky optimálního momentu setrvačnosti trubek a výhody dosažené ve srovnání s pravoúhlými profily optimálního poměru mezi nízkou hmotnost, vysokou tuhostí a nízkými vibracemi.


Euro Greifer systém byl vyvinut v automobilovém průmyslu s účastí firem BMW, VW, Audi, Daimler a Porsche.  Základem systému je osmiboký hliníkový profil s rastrem. Společnost TÜNKERS je licencovaným poskytovatelem služeb pro stavbu EuroGreifer systémů. Komponenty a kompletní systémy založené na standardu Eurogreifer může být použit pouze u projektů výše uvedených výrobců a projektů OEM. CAD data a podrobnější technické informace jsou k dispozici v pracovní skupině. Pro více informací kontakujte naše pracovníky.

Greifer One Screw System (TOS)

TünkersOS OneScrew greiferový systém je modulární systém. Základní rám systému je založen na Oktagonalním profilu s střídavým vzoru otvorů, čímž se vytváří spojení s tvarovým stykem. Tyto spoje jsou založeny na standardu TÜNKERS trubkových prvků a jsou pevně navzájem spojeny. Všechny komponenty a prvky jsou pečlivě projektovány a vzájemně koordinovány. Kromě trubek je každá díl identifikován jedinečným číslem produktu a logem výrobce.


pneumatické uchopovače

akční členy nejen pro greifery pro uchopování dílů

Fotografií:
3
Datum:
27. 3. 2019

Zobrazit

Upínání