0 Kč

Greifer - Manipulace - Uchopovače

TÜNKERS logo  Greifer

End Of Arm Tooling - EOAT

Greifery, tedy uchopovací a manipulační příslušenství robota. Patří mezi nezbytné příslušenství robotických pracovišť pro manipulaci s většími obzvláště plechovými díly a zamezují deforamacím a vibracím  uchopeného dílu. Zároveň je možné je použít pro polohování dílu při dalších technologických operacích. Vybavení příslušnou sensorikou je samozřejmostí.
Při vybavení vhodným robotickým adaptérem mohou být použity jako výměnné příslušenství a zeefektivnit tak využití Vašeho robota.

Pro greifery nedodáváme jen komponenty, ale na základě výkresu Vašeho dílu nebo poskytnutého vzorku Vám dodáme kompletní greifer připravený pro nasazení v provozu.
Dodáváme z následujících konstrukčních systémů.


Greifery - Rundrohr System (TRR)

Rundrohr System  TÜNKERS využívá technicky optimálního momentu setrvačnosti trubek a výhody dosažené ve srovnání s pravoúhlými profily optimálního poměru mezi nízkou hmotnost, vysokou tuhostí a nízkými vibracemi.

Systém TRR může být dodaný i z karbonových komponentů pro výraznou úsporu hmotnosti.

Greifer - uchopovač - TRR

TRR - informace


Euro Greifer systém byl vyvinut v automobilovém průmyslu s účastí firem BMW, VW, Audi, Daimler a Porsche.  Základem systému je osmiboký hliníkový profil s rastrem. Společnost TÜNKERS je licencovaným poskytovatelem služeb pro stavbu EuroGreifer systémů. Komponenty a kompletní systémy založené na standardu Eurogreifer může být použit pouze u projektů výše uvedených výrobců a projektů OEM. CAD data a podrobnější technické informace jsou k dispozici v pracovní skupině. Pro více informací kontakujte naše pracovníky.

Greifer One Screw System (TOS)

Tünkers TOS OneScrew greiferový systém je modulární uchopovací systém vlastní konstrukce firmy TÜNKERS. Systém TOS spojuje a dále rozvíjí výhody EGT a TRR do jednoho standartizovného systému.

Základní rám systému je založen na Oktagonalním profilu s střídavým vzorem otvorů, čímž se vytváří spojení s tvarovým stykem. Tyto spoje jsou založeny na standardu TÜNKERS trubkových prvků a jsou pevně navzájem spojeny. Všechny komponenty a prvky jsou pečlivě projektovány a vzájemně koordinovány. Kromě trubek je každý díl identifikován jedinečným číslem produktu a logem výrobce.

Nezanedbatelnou výhodou je fakt, že pro montáž i údržbu nepotřebujete žádné specializované nářadí. Doslova si vystačíte s jednou sadou imbusových klíčů. Pro všechny systémové prvky vám navíc stačí pouze jedna velikost.

TOS - připojení upinace - uchopovace - TÜNKERSTOS - profil - TÜNKERS 

TOS informace


Co pro Vás můžeme udělat?

- navrhneme a dodáme greifer - uchopovací systém dle Vašich požadavků

- provádíme servisní analýzu vibrací uchopovacích systémů

- zaškolíme Vaše konstruktéry

- servis stávajících uchopovacích systémů TÜNKERS

pneumatické uchopovače

akční členy nejen pro greifery pro uchopování dílů

Fotografií:
7
Datum:
27. 3. 2019

Zobrazit