OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

V moderní automatizované výrobě jsou dopravníky opravdovým "krevním oběhem" výroby. Kolem tohoto krevního oběhu poté pulzuje výroba v robotických nebo manuálních buňkách.

Dopravníky mají za úlohu nejen přepravit polotovar či výrobek z bodu A do bodu B, ale hlavně přepravit jej rychle, přesně do definované polohy a bezpečně. Selhání dopravníků má obvykle "katastrofické" následky.

Firma TÜNKERS si je toho vědoma a proto nabízí robustní akumulační paletové dopravníky, které se při minimální potřebě údržby vyznačují vysokou spolehlivostí.

Dopravníková technika se ve výrobním portfoliu firmy TÜNKERS objevila poprvé u dceřinné firmy EXPERT-TÜNKERS ve formě licenční výroby dopravníků LAT (Leiritz-Automation Tools) které se vyznačují vysokou bezpečností práce obsluhy a minimálními požadavky na dodatečnou ochranu.

Následně se do nabídky dostali dopravníky AFS, vyráběně v dceřinné firme TÜNKERS Ibérica, jedná se zvláště o těžké akumulační dopravníky, systémy Paternoster a další aplikace a dopravníkové systémy na základě zákaznického požadavku.

Pomocí tohoto výrobního programu Vám můžeme nabídnout dopravníkovou techniku přizpůsobenou vysokým požadavkům automatizace výroby. Dopravníky od TÜNKERS využívá například ŠKODA AUTO, VW, PORSCHE a mnoho dalších. Prodejní tým naší společnosti, za podpory konstruktérů a techniků firmy TÜNKERS, je připraven s Vámi kdykoliv konzultovat Vaše potřeby a nalézt optimální řešení Vašich požadavků.

orientační doporučení k výběru

Pro více informací nás kontaktujte.

Upínání