0 Kč

logo_de.png  Vytvoříme dopravník přesně dle Vašich potřeb!

Dopravníky a akumulační dopravníky.

Akumulační dopravníky

dopravník AFS akumulační

Paletové dopravníky LFS

Dopravník LFS

Cyklické dopravníky

cyklické dopravníky

Cyklické dopravníky vertikální

vertikální dopravníky

Paternoster dopravníky

dopravník Paternoster AFP

Transferové systémy

transferové systémy.JPG

Pásové dopravníky

pásové dopravníky

Válečkové dráhy

Schwerlastrolenbahn

Paletové systémy

paletové systémy

Systémy výměny paletsystémy výměny palet

Dopravníkové systémy

dopravníkové systémy.jpg

Gravitační dopravníky

gravitační dopravníky.JPG

V moderní automatizované výrobě jsou dopravníky opravdovým "krevním oběhem" výroby. Kolem tohoto krevního oběhu poté pulzuje výroba v robotických nebo manuálních buňkách.

Dopravníky mají za úlohu nejen přepravit polotovar či výrobek z bodu A do bodu B, ale hlavně přepravit jej rychle, přesně do definované polohy a bezpečně. Selhání dopravníků má obvykle "katastrofické" následky.

Firma TÜNKERS si je toho vědoma a proto nabízí robustní akumulační paletové dopravníky, které se při minimální potřebě údržby vyznačují vysokou spolehlivostí.

Dopravníková technika se ve výrobním portfoliu firmy TÜNKERS objevila poprvé u dceřinné firmy EXPERT-TÜNKERS ve formě licenční výroby dopravníků LAT (Leiritz-Automation Tools) které se vyznačují vysokou bezpečností práce obsluhy a minimálními požadavky na dodatečnou ochranu.

Následně se do nabídky dostali dopravníky AFS, vyráběně v dceřinné firme TÜNKERS Ibérica, jedná se zvláště o těžké akumulační dopravníky, systémy Paternoster a další aplikace a dopravníkové systémy na základě zákaznického požadavku.

Pomocí tohoto výrobního programu Vám můžeme nabídnout dopravníkovou techniku přizpůsobenou vysokým požadavkům automatizace výroby. Dopravníky od TÜNKERS využívá například ŠKODA AUTO, VW, PORSCHE a mnoho dalších. Prodejní tým naší společnosti, za podpory konstruktérů a techniků firmy TÜNKERS, je připraven s Vámi kdykoliv konzultovat Vaše potřeby a nalézt optimální řešení Vašich požadavků.

orientační doporučení k výběru

S dopravníky od TÜNKERS dokážeme řešit i spojení dvou vzdálených robotických buněk. Na obrázku níže je akumulační dopravník o délce 63 m který byl dodán v roce 2020.

A díky synergii s další naší produktovou skupinou je možné do dopravníkových systémů začlenit autonomní vozíky AGV. Toto řešení umožňuje například přerušit dopravník před průjezdnou komunikací bez toho aby bylo nutné snímat přepravovaný díl z paletky. Což umožňuje vyšší efektivitu při plánování výrobních procesů.

akumulační dopravník délka 63 m TÜNKERSkombinace AGV - dopravník TÜNKERS

Pro více informací nás kontaktujte na čísle +420 495 531 210. Nebo si stáhněte katalog NEUN kde dopravníky najdete od strany 317.

Všechny produktové fotografie a videoprezentace jsou duševním vlastnictvím TÜNKERS Maschinenbau GmbH