0 Kč

DOSING - LEPENÍ - DÁVKOVÁNÍ

Dávkování a nanášení lepidel, těsnících materiálů, izolačních materiálů a plnidel

získalo v posledních letech obrovský význam.
Nejen v automobilové výrobě, ale zejména i ve strojírenství. Při dávkování materiálů na různé součásti jsou v popředí následující parametry: přesnost, rychlost a opakovatelnost. Důležitým požadavkem je také snadná údržba a servis dávkovacích systémů. Dávkovací systémy TÜNKERS věnují zvláštní pozornost všem těmto parametrům.

Na základě portfolia našich dávkovacích systémů TÜNKERS se můžeme přizpůsobit vašim specifickým požadavkům a nabidnout vám tak spolehlivý systém dávkování  přizpůsobený vašim potřebám.

Tým pro dávkování TÜNKERS-NICKEL se těší na vaše nové výzvy. Naše schopnosti v tomto odboru dále výrazně posílilo začlenění firmy NIMAK do skupiny TÜNKERS.

Na základě koncepce FIFO je dávkovač TÜNKERS navržen podle potřeby do kompaktního a modulového způsobu konstrukce.
Snadná údržba dávkovače umožňuje nekomplikované a rychlé pracovní postupy

Dávkovací hlava 20x80x150mm

Je k dispozici dávkovač s vysokým objemem o objemu 300 ccm, stejně jako dávkovací hlava, pro montáž na menších robotech s nosností 10 kg.

malá dávkovací hlava

Čerpací stanice TÜNKERS jsou navrženy tak aby byla umožněna snadná údržba.Na válec je umístěno robustní snímaní stavu hladiny v barelu. 
Pístové čerpadlo TÜNKERS je velmi robustní, odolné a snadno demontovatelné. Sada těsnění na pístu je rovněž velmi snadno vyměnitelná .

Dávkování - čerpací stanice

Řízení dávkování TÜNKERS je  navrženo jako modulární systém. Řídicí jednotka je konstruována se součástmi Siemens, jako je Siemens Soft-PLC, microbox a  Siemens inventer.
Vizualizace regulátoru je realizována pomocí Win-CC flex to umožňuje výstup několika diagnostických a statistických funkcí.
Navíc ke zkontrole švu dochází i díky integrovanému online systému optického monitorování.

dávkování řídící systém

NANÁŠENÍ LEPIDEL A TMELŮ