OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

KOmPonenty - Technologie - Automatizace

VÍCE NEŽ JEN UPÍNÁNÍ, VÁŠ SPRÁVNÝ PARTNER PRO CELÝ VÝROBNÍ PROCES

helu logo

Svařování je nejčastěji používanou metodou spojování dílů při zpracování plechů.
Karoserie automobilového průmyslu je pravděpodobně největší oblastí použití. Pevné spojení vnitřní a vnější části karoserie nebo nastavení spojovacích prvků, jako jsou navařované matice. To jsou typické aplikace odporového a bodového svařování.
Vysoká přesnost a opakovatelnost jsou požadavkem moderních svářecích technologií stejně jako je životost a rychlost. Rozhodující pro optimální výsledek jsou správné proudy, trvání a optimální tlak během svařování. Proto je nezbytný výkonný pohon. Aby tyto požadavky splnily, vyvinuly společnosti TÜNKERS a HELU široký sortiment výrobků.
Portfolio TÜNKERS a HELU v oblasti svařovací techniky se pohybuje od svařovacích lisů přes svařovací kleště až po modulární lehké svařovací systémy.

Svařovací kleště dodáváme i dle OEM standartů automobilových výrobců. Například pro VW, Opel nebo Daimler. Z uživatelů můžeme jmenovat například společnost MAGNA.

V případě Vašeho zájmu o dodávku svařovací techniky nás prosím kontaktujte a spolu s experty z firmy HELU Vám připravíme zařízení dle Vašich požadavků. Svařovací kleště na bázi pneumatických upínačů a ilustrační příklady bodovacích kleští najde  v našem katalogu NEUN v sekci KE STAŽENÍ.

Svařovací kleště manuální a robotické , stacionární bodovky , svařovací zařízení a přípravky dle Vašich požadavků.

Upínání