0 Kč

helu logo

Po převzetí většinového majetkového podílu ve firmě NIMAK byly všechny aktivity firmy HELU začleněny pod firmu NIMAK.

Rádi Vám pomůžeme s dodávkou dílů a zařízení  NIMAK GmbH.

Svařování je nejčastěji používanou metodou spojování dílů při zpracování plechů.
Karoserie automobilového průmyslu je pravděpodobně největší oblastí použití. Pevné spojení vnitřní a vnější části karoserie nebo nastavení spojovacích prvků, jako jsou navařované matice. To jsou typické aplikace odporového a bodového svařování.
Vysoká přesnost a opakovatelnost jsou požadavkem moderních svářecích technologií stejně jako je životost a rychlost. Rozhodující pro optimální výsledek jsou správné proudy, trvání a optimální tlak během svařování. Proto je nezbytný výkonný pohon. Aby tyto požadavky splnily, vyvinuly společnosti TÜNKERS a HELU široký sortiment výrobků.
Portfolio TÜNKERS a HELU v oblasti svařovací techniky se pohybuje od svařovacích lisů přes svařovací kleště až po modulární lehké svařovací systémy.

Svařovací kleště dodáváme i dle OEM standartů automobilových výrobců. Například pro VW, Opel nebo Daimler. Z uživatelů můžeme jmenovat například společnost MAGNA.

V případě Vašeho zájmu o dodávku svařovací techniky nás prosím kontaktujte a spolu s experty z firmy HELU Vám připravíme zařízení dle Vašich požadavků. Svařovací kleště na bázi pneumatických upínačů a ilustrační příklady bodovacích kleští najde  v našem katalogu NEUN v sekci KE STAŽENÍ.

Svařovací kleště manuální a robotické , stacionární bodovky , svařovací zařízení a přípravky dle Vašich požadavků.