0 Kč

logo TÜNKERS

Téměř v každém přípravku je potřeba díl polohovat, centrovat nebo zajistit. Firma TÜNKERS má připravená a vyzkoušená odpovídající řešení pro přesné a proti nežádoucímu pohybu zajištěné polohování.

Náklápěcí jednotky

Když potřebujete něco naklopit do z pracovní polohy

Lineární polohovací jednotky

LE lineární polohovací  jednotka

Polohování centrovacíh trnů

SZK stiftzieh.jpg

Zajištovací jednotky

zajištovací jednotka SA.jpg

Lineární válce

Lineární válec SZKD 40 - TÜNKERS.JPG

Silové válce

silový válec MZR - TÜNKERS.JPG

Zdvihací jednotky

zdvihací jednotka MZVD - TÜNKERS.jpg

Otočné jednotky

otočná jednotka RT4-C TÜNKERS.jpg

Upínací jednotky centrovací

upínací jednotka s centováním MCP 80 C TÜNKERS.JPG

Multiflex konsole

Multiflex konsola TÜNKERS.JPG

COKOLIV KDYŽ POTŘEBUJETE

- POSUNOUT DO PRACOVNÍ POLOHY

-  UPNOUT A ZÁROVEŇ CENTROVAT

-  POOTOČIT

-  NAKLOPIT

POLOHOVÁNÍ A LINEÁRNÍ POLOHOVACÍ JEDNOTKY

POLOHOVÁNÍ CENTROVACÍCH TRNŮ  Stiftziehzylinder

PREZENTACE ZDE


 

NAKLÁPĚCÍ JEDNOTKY

Kdekoliv potřebujete část nebo celý přípravek naklopit do správné pracovní pozice nebo usnadnit například zakládání dílů. V mnoha velikostech a provedeních. S pneumatickým nebo elektrickým pohonem. To jsou naklápěcí jednotky TÜNKERS.

KSF naklápěcí jednotka


  

LINEÁRNÍ JEDNOTKY POSUVY

LINEÁRNÍ JEDNOTKA

LINEÁRNÍ POLOHOVACÍ JEDNOTKY

Inteligentní TÜNKERS Linear Motion - pneumatické nebo pro servomotory 24V až 400V s motorovou brzdou a servomotorem. Hlavní výhody: Lichoběžníkový nebo  kuličkový šroub bez vůle, robustní vodicí systém se 4 vodicími vozíky. Zapouzdřený modulární systém s přesnou konstrukcí panelu. Lze zvolit varianty připojení.

Lineární jednotka I-TLM 25Lineární jednotka I-TLM

SILOVÉ VÁLCE

pneumatické silové válce s mechanickou multiplikací síly, jsou ideální pro použití v aplikacích jako je děrování, ohýbání, ražení apod. V naší nabídce najdete silové válce v kruhové formě (řada MZR) a oválné formě (řada MZ). Oválná forma je obzvláště vhodná do aplikací kde je potřeba umístit více válců vedle sebe.

silové válce MZR

Válec s integrovaným přenosem síly pro vysokou upínací a zajišťovací sílu v koncové poloze. Základní tělo a převodový mechanismus z oceli. Pneumatický pohon s kulatým válcem. Zdvih 50-300 mm. Síla při 6bar až 40kN. silový válec MZR - TÜNKERS

silové válce MZ

Pneumatický válec s mechanickým přenosem síly pro vysoké procesní síly v koncové poloze, ve které je síla válce vynásobena faktorem 8. Alternativně v kruhovém a plochém oválném provedení, různé možnosti adaptérů tlačných tyčí. Hliníkové nebo ocelové pouzdro s několika možnostmí připojení. Volitelné bez možnosti pootočení pístnice  a dodatečným přesným vedením pro tlačnou tyč. Síla až 60 kN při 6bar.

Maximální síla je dosahována v posledních 6 mm celkového zdvihu. Značení válců, například MZ 63 značí ekvivalent kruhového válce o průměru 63 mm. Přičemž tento válec má půdorys 160x60mm a sílu 10kN. Pro srovnání válec MZR 63, poskytující rovněž 10kN  má největší půdorys o průmeru 99mm.

Nezanedbatelnou výhodu je rovněž integrovaná signalizace polohy.

silový válec MZ

Do TÜNKERS databanky můžete tudy.


Uložit

Uložit