OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

KOmPonenty - Technologie - Automatizace

VÍCE NEŽ JEN UPÍNÁNÍ, VÁŠ SPRÁVNÝ PARTNER PRO CELÝ VÝROBNÍ PROCES

Vážení zákazníci,

- vzhledem k aktuální situaci a průběžně přijímaným opatřením naší vlády nejsme aktuálně schopni zajistit nakládku vlastními dopravními prostředky a případnou expresní přepravu připravených objednávek z výrobních závodů našich partnerů v zahraničí. Po dobu platnosti těchto opatření tedy musíme využívat výhradně služeb externích dopravců a objednávky budou expedovány co nejdříve.

- expedice položek které jsou skladem probíhá bez omezení.

- v případě že by došlo k výpadku výrobních kapacit a prodloužení termínu dodání našich partnerů budeme Vás neprodleně informovat. Prozatím nejsme informováni a žádných problémech.

- Prosíme navštěvujete nás pouze v nezbytně nutných případech a nevstupujte do našich prostor bez vyzvání.   

- Vzhledem k současné situaci se šířením COVID-19 je naše kancelář obsazena pouze nezbytně nutným personálem každý pracovní den v době od 9 do 14 hodin. Tak abychom zachovali hlavně expedici zboží v plném rozsahu. Ostatní pracovníci pracují z domova. Pokud se nám nedovoláte na pevnou linku prosíme použijte kontaktní formulář na těchto stránkách a zanechte nám Vaše číslo. I v této nelehké době jsme Vám plně k dispozici a budeme Vás kontaktovat co nejdříve. 

Omlouváme se za případné komplikace a přejeme Vám pevné zdraví.

Team KOPTA, s.r.o.

Reálné aplikace