OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

KOmPonenty - Technologie - Automatizace

VÍCE NEŽ JEN UPÍNÁNÍ, VÁŠ SPRÁVNÝ PARTNER PRO CELÝ VÝROBNÍ PROCES

TVÁŘENÍ A ZNAČENÍ TÜNKERS LOGO


DĚROVÁNÍ

S více než 1000 aplikacemi v sériové výrobě nabízí společnost Tünkers širokou škálu zkušeností s děrovacími jednotkami a děrovacími kleštěmi pro Vaše součástky z oceli a hliníku.

Děrování?

I za těžkých podmínek? Jedná se o úkoly, které umíme řešit s našimi kompaktními jednotkami a C-systémy s pneumatickým, hydraulickým, pneumohydraulickým nebo elektrickým  pohonem a které byly speciálně vyvinuty pro tyto aplikace. Rovněž tak umíme řešit děrování více otvorů v jednom pracovním kroku, například uložení tlumení v předním podběhu automobilu.

ZNAČENÍ

ZnačÍte součásti vylisovaními znaky? 

Podobně jako u ručních razníků  je komponenta označena písmeny, čísly nebo symboly prostřednictvím procesu tváření při sílách> 5 kN. Pro dobrou čitelnost označení i po lakování je zapotřebí hloubka průniku znaků do dílu do hloubky ca. 0,2 mm.
Typická aplikace je seriové číslo, denní razítka, typový štítek nebo znak firmy.

SPOJOVÁNÍ - clinch klinčování

Klinčování jako způsob spojování dílů z plechu je alternativou k bodovému svařování. Ve srovnatelné pevnosti spoje lze snadno a bezpečně kombinovat materiály, které nejsou svařitelné, jako jsou předem potažené a lakované plechy, kombinace oceli a hliníku případně materiály mezi které je vložena další vrstva .

Značíci jednotka PFS


Katalog značení je zde.


Reálné aplikace