OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

KOmPonenty - Technologie - Automatizace

VÍCE NEŽ JEN UPÍNÁNÍ, VÁŠ SPRÁVNÝ PARTNER PRO CELÝ VÝROBNÍ PROCES

pneumatický upínač

upínací technika

manuální upínka

ruční upínky

Eurogreifer EGT

greifery - manipulace

otočný stůl

otočné stoly

posuvná bezpečnsotní brána

bezpečnostní brány a okna

rolovací brána

foliové rychloběžné brány

dopravníky

dopravníky

podesta

pracovní a skladovací podesty

lineární jednotka

polohování

dopravníky

dopravníky  paletové

Ražení a značení

tváření a značení

Lepení a dávkování  

lepení a dávkování

9 základních kamenů automatizace :

upínání - polohování - manipulace - tváření - dopravníky - uchopování - otáčení - svařování - transport - dávkování a lepení

tuenkers logo

IPM logo

 

děkujeme za Vaší návštěvu na našich stránkách.

dovolujeme si Vám nabídnout  techniku od firmy TÜNKERS. Firma KOPTA, s.r.o.  je výhradním prodejcem produktů skupiny TÜNKERS na českém trhu od roku 1999. Věříme, že dokážeme splnit jakýkoliv Váš požadavek na upínání nejen při svařování, ale i další komponenty potřebné pro výrobu a automatizaci. A že oceníte špičkovu technickou  kvalitu a životnost  kterou potvrzuje nasazení výrobků TÜNKERS ve většině významných světových automobilek. Zároveň jsme připraveni Vám pomoci ať již telefonicky nebo přímo Ve Vaší firmě s výběrem vhodného upínacího elementu či další techniky z produktového portfolia. Všechny produkty pro evropský trh firma TÜNKERS vyrábí ve svých výrobních závodech v Německu a v České Republice.

Komplexnost nabídky, tzv. 9 stavebních kamenů automatizace, nám dává možnost nabídnout Vám komponenty pro Vaši výrobu či automatizaci  od jednoho partnera.

Rovněž Vám na těchto stránkách nabízíme produkty od firmy IPM Elektromatic GmbH. Věříme že rozšířením naší nabídky o tyto produkty Vám dokážeme nabídnou vše potřebné pro stavbu Vašich zařízení. I tato firma se již etablovala jako dodavatel pro automobilový průmysl a její výrobky můžeme najít u významných automobilových výrobců jako jsou například VW nebo BMW.

Brzy se těšíme nashledanou

Team KOPTA, s.r.o.

Kdo je TÜNKERS?

TÜNKERS Maschinenbau GmbH se jako rodinný podnik od založení roku 1962 vyvinul na mezinárodního dodavatele automatizační techniky pro malo i velkosériovou výrobu.

Společně s více než 500 zaměstnanci po celém světě, sdílíme nadšení pro nejlepší a inovativní řešení. Dalším důvodem, proč naše výrobky nejsou jen komoditou, ale optimálním řešením je to, že je vyvíjíme a vyrábíme – vždy v úzké spolupráci s našimi zákazníky, OEM dodavateli, a inženýry z projekčních kanceláří.

TÜNKERS automatizační technika v akci

I když složitost výrobních systémů se nepřetržitě zvyšuje, výroba je stále založena na stejném jádru tj. upnutí, obrobení a transportu. Je naším cílem, aby vám tyto nejdůležitější funkce v prostředí Vaší firmy  byly stále k dispozici. A to s robustními a bezúdržbovými komponenty, které jsou určeny pro extrémní podmínky sériové výroby v automobilovém průmyslu,stejně tak jako v dodavatelském průmyslu. Naše výrobky jsou tedy základními kameny a naším cílem je aby byly připraveny k jednoduchému nasazení a případnému připojení do řídících systému přes odpovídající rozhraní.

Technologie TÜNKERS - EXPERT zaručují:

• Rychlost – rychlejší konstrukce Vašeho zařízení s použitím komponent TÜNKERS ve srovnání s časově náročnou konstrukcí vlastního řešení.

• Bezpečnost – díky našim dlouholetým zkušenostem

• Flexibilitu – díky velké variabilitě našich komponent můžete snadno provést změnu na Vašem zařízení při změně Vašich požadavků

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Reálné aplikace